Şile Devlet Hastanesi

İç Hastalıkları
Günümüz modern tıbbında bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak İç Hastalıkları birimi (Genel dahiliye) kendi içinde birçok yan dala ayrılmakla beraber erişkin hasta grubunun hastalıklarının teşhislerinin konulduğu, gerekli olanların ihtisas kliniklerine sevk edildiği, hastalarımızın ilk başvurduğu bölümümüzdür.

Şile Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Ünitesi; poliklinik, klinik ameliyat öncesi –ameliyat sonrası muayene olmak üzere  hizmet vermektedir.

Hastanemiz her çeşit acil ve efektif iç hastalıklarının ayakta veya yatakta teşhis ve tedavisine olanak verecek donanıma sahiptir.

 Polikliniğe başvuran hasta, laboratuar ve radyoloji bölümlerinin desteği ile değerlendirilmekte;klinikte, yatan  hasta her türlü tıbbi ve teknolojik konfora sahip odalarda takip ve tedavi edilmektedir.

 Hastaların bu gruptaki hastalıklarla ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetlerini de yürütmekte, daha uzun  ve sağlıklı bir yaşam için öneriler ve tavsiyelerle hastalarımızın yaşam kalitesine katkıda bulunmaktadırlar.

 Genel sağlık sorunlarıyla başvuran hastaların etken rahatsızlıkları belirlenerek tanı ve tedavilerine yönelik ilk  adımı atılmış olmaktadır. Ayrıca diğer branşlarla gerek tanı gerekse tedavi ve laboratuar incelemeleri    konusunda yakın temas ve koordineli çalışma ile tedavi sağlanmaktadır.

 Özetle erişkinlerin sağlık sorunlarının tümünde ilk başvuru merkezi ve çözüm ünitesi, İç Hastalıkları Birimidir.

 

İç hastalıkları uzmanlarımız Hergün hizmet vermekte olup doktorlarımız

Uzm. Dr. Ömer AKYOL (Başhekim)

Uzm.Dr.İhsan BAKAN

Uzm.Dr.Derya ŞEKERSkip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin